Haber

Serdar Saatçı’dan Beşiktaş itirafı: Asgari ücretle oynuyordum

Beşiktaş’tan olaylı bir şekilde ayrılan Serdar Saatçi, siyah beyazlı kulüpte yaşadıklarıyla ilgili Tivibu Spor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“GENÇLİK ATEŞİYLE CAM KIRDIM”

Saatçı yaptığı açıklamada, “Kampın ikinci maçıydı. İlk maçta yedek olarak başladım, oyuna girdikten sonra güzel bir performans sergiledim. Başka bir maçta 11’de oynarım diye düşünmüştüm. Takımı görünce moralim bozuldu.Oyuna geç girdim erken atıldım.Camı kırdım.Kapıya tekme atmadım.Bu sondan oldu.Onu da kimse bilmiyordu.İşlemler hep yanlış anlaşıldı. .En büyük kusurum sessizliğimdi.Camı kırdım.Otele geldiğimde uçak biletim alınmış olduğu için yapacak bir şeyim yoktu.Ceyhun Faizle konuştum kendimi hazır hissettim.Bana dedi ki ‘ Bu öğretmenin kararı.’ Ben de hürmetle İstanbul’a döndüm.” ifadeleri kullandı.

“Asgari ücretle oynuyordum”

Ayrılık sürecinden bahseden Saatçı, “Sürece devam edince sözleşme olayları da geri döndü. Beşiktaş’ta kalmayı çok istiyordum. Bahis illa para değil. Beşiktaş’a ilk başladığımda asgari ücretle oynuyordum. Hiç istemediler.” Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazanki ile oturduk, ‘Daha çok oynamak istiyorum’ dedim. ‘Düşünürüz’ dediler ama bana tek söyledikleri ‘Valerien Ismael seni istemiyor’ oldu.” söz konusu.

Serdar Saatçı’dan Beşiktaş itirafı: Minimum fiyata oynuyordum” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”359″>

haberilgaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu