Yaşam

Kültür Bakanı açıkladı: ‘Görevimiz tehlikede’ tehlikede değil

Başrolünü Tom Cruise’un üstlendiği, yönetmenliğini Christopher McQuarrie’nin üstlendiği ‘Görevimiz Tehlikeli’ filminin İstanbul çekimlerinin iptal edildiği iddialarına ilişkin açıklama yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Kazandı” ifadesini kullandı. Hemen iptal edilmemeli.”

Yönetmen Christopher McQuarrie ve Tom Cruise, 28 Haziran 2024’te vizyona girmesi planlanan ‘Görev Tehlike’ serisinin yedinci filmi ‘Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma’nın ikinci bölümü için Kapalıçarşı’yı ziyaret etti. gizlilik sözleşmesi de onlara eşlik etti. Ancak bir esnafın güvenlik kamerası görüntüleri basına sızınca Christopher McQuarrie’nin İstanbul’daki silahlı saldırıları iptal ettiği iddia edildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 2023’ün ilk 6 aylık turizm verilerini açıkladığı basın toplantısında, bir gazetecinin sorusuna, “Biri hata yaptı diye hemen iptal olmaz. Merak etme.” Yabancı yapımlara takviye verdiklerini belirten ‘Guy Ritchi, Antalya’da film çektiğini de hatırlattı’, ‘Önemli yapımlara ev sahipliği yapacak’ dedi. (HABER MERKEZİ)

kosk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu